Stowarzyszenie

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Dokumenty

Sprawozdania

Kontakt

Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Tel. 58 686 03 43
Fax.58 686 03 49

sekretariat@szpital.koscierzyna.pl
pielegniarstwo@szpital.koscierzyna.pl 

Film

Opp info

KRS: 0000239012 KONIECZNIE DOPISAĆ: Hospicjum Kościerzyna

Wesprzyj nas! Nr konta: 90 1020 1879 0000 0102 0013 3009

Działalność Stowarzyszenia ma na celu poprawę jakości życia terminalnie chorych na miarę swoich możliwości, leczenie bólu i innych objawów towarzyszących.

Zbiórka na rzecz kościerskiego Hospicjum

2

Vga wrak race intro

Źródło ilustracji: Własne


W dniach 26-27 czerwca szykuje nam się wyjątkowe wydarzenie, w którym z wielką przyjemnością pracownicy Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. wezmą udział.

Ta letnia akcja charytatywna zorganizowana podczas trwającego Wrak Race w Kościerzynie, ma dać ukojenie spragnionym zabawy i „normalności”, jednocześnie promując ideę wolontariatu oraz otwierając serca i oczy na potrzeby osób cierpiących.


Organizatorem imprezy jest 4x4 Full-Gaz Kaszuby, który zainicjował zbiórkę na rzecz Hospicjum Stacjonarnego Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.

My razem z naszymi przyjaciółmi postanowiliśmy włączyć się do akcji. Będziemy czynnie kwestować, jednocześnie częstując słodkościami wszystkich chętnych, którzy dołączą do tego wyjątkowego wydarzenia i aktualnie nie będą na przedurlopowej diecie.

Co więcej?! Najodważniejsza osoba z naszego zespołu pracującego na co dzień w Hospicjum zmierzy się w wyścigu Wrak Race specjalnie na tą okoliczność ofiarowanym bolidem.
Nasz youngtimer, który na "ostatnim tchu" pozostawi wszystkich konkurentów w tyle, został oznakowany przez NANDRUK tak, aby nikt nie przeoczył naszych zmagań na wymagającym torze.

Presja i emocje są wielkie lecz najważniejsze są wielkie serca gości gotowych otworzyć się na potrzeby innych.

Przyłącz się do kwesty na rzecz Hospicjum i bądź 26-27 czerwca razem z nami przy obwodnicy od ul. Klasztornej. Zaczynamy o 10:00!

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.