Stowarzyszenie

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Dokumenty

Sprawozdania

Kontakt

Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Tel. 58 686 03 43
Fax.58 686 03 49

sekretariat@szpital.koscierzyna.pl
pielegniarstwo@szpital.koscierzyna.pl 

Film

Opp info

KRS: 0000239012 KONIECZNIE DOPISAĆ: Hospicjum Kościerzyna

Wesprzyj nas! Nr konta: 90 1020 1879 0000 0102 0013 3009

Działalność Stowarzyszenia ma na celu poprawę jakości życia terminalnie chorych na miarę swoich możliwości, leczenie bólu i innych objawów towarzyszących.

Remont Hospicjum – I etap już za nami!

0

Vga logo

Źródło ilustracji: Własne


Tuż po Świętach Wielkanocnych zakończył się pierwszy etap remontowania Hospicjum. Najpilniejszą potrzebą była poprawa warunków sanitarnych - wyremontowano dwie łazienki: jedną dla personelu - nieodnawianą od początku działania Szpitala (19 lat) i drugą w sali pojedynczej - izolatce.


Oba pomieszczenia nie spełniały współczesnych standardów i rosnących wymogów sanitarnych. Prace obejmowały nie tylko wymianę glazury i urządzeń, ale także ze względów technicznych odnowienie części instalacji hydraulicznej Szpitala. W ramach prac wymieniono również stolarkę budowlaną, bardzo wyeksploatowaną i niemożliwą do odnowienia.

Dzięki ofiarności naszych Darczyńców zyskaliśmy pomieszczenia o wysokim standardzie spełniające wszystkie aktualne normy. Koszt prac został w całości pokryty z wpłat Ofiarodawców. Nie możemy również zapomnieć o wykonawcach: Usługi Remontowo – Budowlane Marek Repiński w Kościerzynie, którzy przy okazji remontu łazienek bez kosztowo odmalowali dwa pomieszczenia w Hospicjum.

W miarę możliwości finansowych na przełomie maja i czerwca br. planowany jest generalny remont głównego korytarza, kolejnej sali pojedynczej z łazienką oraz wymiana oświetlenia na bardziej przyjazne choremu.

Bez Państwa udziału nigdy by się to nie udało!! Dziękujemy!!

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.