Komisja Rewizyjna

Opp info

KRS: 0000239012 KONIECZNIE DOPISAĆ: Hospicjum Kościerzyna

Wesprzyj nas! Nr konta: 90 1020 1879 0000 0102 0013 3009

Działalność Stowarzyszenia ma na celu poprawę jakości życia terminalnie chorych na miarę swoich możliwości, leczenie bólu i innych objawów towarzyszących.

Mikołaj w naszym Hospicjum!

Vga fot 3

Źródło ilustracji: Własne

W dniu 6 grudnia na naszym hospicyjnym korytarzu stanęła piękna  choinka, a pod nią wyjątkowe prezenty dla naszych podopiecznych!!

Ten wyjątkowy gest możemy zawdzięczać  Barbarze Kostuch, Ewie Kropidłowskiej, Annie Zwarze, Iwonie Ulenberg, które jako pomysłodawczynie akcji osobiście dostarczyły podarunki do Hospicjum. Gorące podziękowania kierujemy również „Aptece Centrum” w Kościerzynie, która przyłączyła się do grona darczyńców.

Pragniemy serdecznie podziękować w imieniu własnym i pacjentów za przekazane darowizny na rzecz naszego hospicjum. Dzięki Państwa  wsparciu  możemy dalej pomagać  osobą ciężko chorym, zapewniając im profesjonalną opiekę i godne życie do końca.